SYSTEM CLIC

konstrukcja-panela

KRAJ, WSPÓŁCZESNY, KOSMOPOLITYCZNY:

Montaż podłogi staje się dziecinnie prosty: Panele łączy się jednym palcem – po prostu rozpakuj, połóż, zatrzaśnij i gotowe. Bez wysiłku – dobijak i młotek możesz zostawić w pudełku z narzędziami.

budowa panela (1)

KONSTRUKCJA PANELI

Laminat Villeroy&Boch składa się z co najmniej trzech stabilnych warstw zapewniających wyjątkową trwałość i niepowtarzalną jakość podłóg Villeroy&Boch.

a. Górna powierzchnia podłogi to szczególnie wytrzymała powłoka. Jest ona łączona z atrakcyjną warstwą dekoracyjną pokrytą żywicą i razem tworzą wyjątkowo odporną na ścieranie i zużycie powierzchnię.
b. Niezwykle gęsta płyta HDF tworzy warstwę podstawową (HDF, E1).
c. Pod powierzchnią warstwy podstawowej znajduje się stabilizacyjna folia przeciwwilgociowa, która zapewnia i utrzymuje wysoką stabilność strukturalną laminatów Villeroy&Boch.

Podłogi laminowane zostały udoskonalone tak, aby były odporne na długotrwałe działanie wilgoci. Dlatego też, dzięki ich znacznie zminimalizowanemu pęcznieniu, można je montować w wilgotnych pomieszczeniach.

Nie są odpowiednie do montażu zewnętrznego czy też instalacji w pomieszczeniach o stale wysokim poziomie wilgoci, np. w kabinach prysznicowych, saunach lub pomieszczeniach z odpływem podłogowym.